0
محتویات سبد خرید
چهار شنبه 20 مهر 1401 نویسنده : بازرگانی درودی
459 0 0

مزایا و معایب سقف کناف ویژه

یکی از بروز ترین شیوه های طراحی و دکوراسیون داخلی استفاده از سقف و دیوار کناف است. با پیاده سازی کناف در منزل می توانید منزل تان را زیباتر و چشم‌ نوازتر کنید. استفاده از کناف در سقف‌ها و دیوارها به تازگی محبوبیت زیادی پیدا کرده است. گرچه استفاده از کناف در طراحی داخلی خانه و هر مکان دیگری مزایا و معایب خود را دارد، اما مزایای آن از معایبش بیشتر است.

چهار شنبه 17 شهریور 1400 نویسنده : admin
706 0 0

اسکروگان خشابی دیوالت ویژه

پیچ گوشتی خشابی شارژی دیوالت ابزاری مناسب و مؤثر برای پیچ کاری اتصالات مربوطه در اجرای سیستم‌های دیوار خشک است.

چهار شنبه 10 شهریور 1400 نویسنده : admin
509 0 0

دیوار خشک ویژه

دیوار خشک یا Drywall (همچنین با عنوان تخته گچ ، تخته باستر ، تخته خمیر یا تخته گچی نیز شناخته می شود، یک پانل ساخته شده از گچ ، همراه یا بدون افزودنی است که معمولاً بین ورق های ضخیم کاغذ روکش دار و اکسترود شده استفاده می شود.

شنبه 30 مرداد 1400 نویسنده : admin
493 0 0

دیوارهای جداکننده کناف ویژه

دیوارهای جداکننده کناف به طور کلی دارای مزایای زیر هستند : وزن بسيار کم در مقايسه با ديوارهای بنايي (به طور میانگین حدود ۶۰% الی ۹۰% از دیوارهایی بنایی سبک تر هستند) پايداری موضعی و استحکام در برابر نيروهای زلزله  رفتــار ميانقالبی ايده آل بــا توجه به انعطاف پذيــری و جزئيات اجرايي مناسب جهت مجزا سازی ديوار از سازه عدم شکست انفجاری و عدم ايجاد آوار

سه شنبه 19 مرداد 1400 نویسنده : admin
459 0 0

تفنگ میخوب ویژه

در کارگاه های ساختمانی و عمرانی برای متصل کردن هر نوع قطعه ای به سطوح بتنی از انواع تفنگ میخکوب و میخ و چاشنی استفاده می شود.